Назад Вручено Обласну щорічну премію імені Левка Ревуцького Сьогодні відбулося урочисте вручення Обласної щорічної премії імені Левка Миколайовича Ревуцького.
Премія заснована у 2020 році з метою вшанування пам’яті видатного українського композитора, музикознавця, педагога, академіка, громадського діяча Л. М. Ревуцького та популяризації композиторської школи Чернігівщини, підтримки кращих зразків музичного мистецтва й підвищення престижу музичної галузі області.
Премію лауреатам вручив заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Іван Ващенко.
Привітати переможців також завітав Василь Нечепа — український кобзар, лірник, народний співак, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений артист України, народний артист України.
Цьогорічні лауреати премії:
- Родіна Алла Зіновіївна - викладач-методист Комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради, у номінації «за видатні досягнення у сфері педагогічної та культурно-просвітницької діяльності».
Алла Зіновіївна підготувала численних лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Її студенти успішно здійснюють концертну діяльність в Україні та за кордоном. Активно проводить методичну роботу та входить до складу журі мистецьких конкурсів різних рівнів.
- Гришак Михайло Григорович - викладач-методист Комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради, у номінації «за видатні досягнення у сфері професійного виконавства та композиторської творчості».
Михайло Григорович лауреат всеукраїнських конкурсів виконавців на духових інструментах. Випустив плеяду музикантів, які працюють у професійних колективах України та за її межами. Є організатором і керівником квінтету дерев’яних духових інструментів викладачів коледжу — лауреата всеукраїнського конкурсу.
Щиро вітаємо лауреатів та бажаємо нових творчих звершень і вагомих мистецьких здобутків на благо Чернігівщини та України!







Назад |