Анонси
       

       

       

       

       
       
       

       

        

       

       
       
       

       

       
         

      Назад

      В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

      У День Героїв Небесної Сотні у Чернігові вшанували пам’ять загиблих учасників Революції Гідності.

      Серед присутніх – посадовці, військові, правоохоронці, громадськість і духовенство.

      Сьогодні, 20 лютого 2026 року, минає 12 років від дня масових розстрілів революціонерів на Майдані. Пам’ять про них вшанували хвилиною мовчання. Присутні поклали живі квіти до пам’ятних стел Героям Небесної Сотні, загиблим учасникам АТО/ООС, а також до меморіальних портретів на Алеї Героїв.

      Високу ціну платить наша держава за право бути суб’єктом на карті світу, за власний суверенітет і державність. Одними з перших, хто рішуче виступив на захист Батьківщини, були Герої Небесної Сотні. Вони стали символом світла та перемоги над злом.

      Разом із героями нинішньої Війни за Незалежність України, які боронять державу на фронті, вони зміцнюють нашу віру в Перемогу та нагадують: здатися — означає втратити гідність, свободу й пам’ять про тих, хто віддав життя за незалежну Україну.

      Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває.

      В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

      В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

      В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

      В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

      В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

      Назад

      02 Червня 2026 12:19
      02 Червня 2026 09:07
      01 Червня 2026 09:51
      01 Червня 2026 09:48