Назад Відбулося засідання Колегії Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації 12 листопада відбулося засідання Колегії Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації під керівництвом директора Департаменту Людмили Замай.
На розгляд колегії було винесено кілька важливих питань, серед яких:
- призначення обласних стипендій видатним діячам культури і мистецтв;
- призначення обласних стипендій творчій молоді;
- призначення обласних стипендій членам обласних відділень Національних творчих спілок України.
У засіданні взяли участь керівники обласних відділень Національних творчих спілок України, зокрема спілок майстрів народного мистецтва, кобзарів, художників, письменників, хореографів та театральних діячів, а також керівники обласних закладів культури.


Після обговорення та заслуховування доповідей члени колегії ухвалили рішення:
- підтримати пропозиції творчих колективів закладів культури та призначити на 2026 рік 10 обласних стипендій творчій молоді;
- підтримати пропозиції закладів культури та Чернігівського обласного відділення Національної спілки театральних діячів України щодо призначення 6 обласних стипендій видатним діячам культури і мистецтв;
- підтримати пропозиції обласних відділень Національних творчих спілок України щодо призначення 16 обласних стипендій членам цих спілок.



Призначення обласних стипендій здійснюється відповідно до розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації на основі поданих пропозицій Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.
Також під час засідання колегії було підтримано кандидатури на присудження обласної щорічної премії імені Левка Ревуцького та обласної премії імені Василя Полевика. Їх призначення відбудеться відповідно до розпорядження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації.
Назад |