Назад Чернігівська юна художниця серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 27 травня у Києві відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів спеціальних відзнак Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках!».
Захід проходив у приміщенні Національного університету біоресурсів і природокористування України за участі партнерів-організаторів конкурсу. Попри всі труднощі, 17 юних художників із різних куточків України приїхали до столиці, щоб отримати заслужені нагороди.
Гідно представила Чернігівщину Юлія Назаренко — читачка Липоворізької філії Вертіївської сільської публічної бібліотеки. Її малюнок виборов ІІІ місце на всеукраїнському рівні конкурсу.
Переможці отримали приємні подарунки від організаторів: рюкзаки, настільні ігри з екологічною тематикою, ланч-бокси, пляшки для води, термочашки, солодощі, набори для малювання, ліхтарики, чашки, кепки, 3D-ручки та смартгодинники. Окрім того, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України подарувало дітям сертифікати на двох осіб для відвідування парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Межигір’я».
Учасники свята насолодилися концертною програмою за участі талановитих студенток: Анни Булки та Аліни Сороки з народної естрадної студії «7 сходинок» (керівник — народний артист України, професор кафедри культурології НУБіП Роман Рудий), а також Лілії Іваноглу та Дарини Степаненко з народної студії академічного естрадного та джазового співу (керівник — президентський стипендіат Владислава Чайка).
Після урочистостей діти відвідали екскурсію до Ботанічного саду НУБіП, де побачили рідкісні рослини, різьблені з дерева фігури лісових мешканців, альтанки, мисливський будиночок із фонтанами й декоративними лавками.
Назад |