Назад Привітання зі Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва
Шановні колеги!
Вітаю вас з професійним святом. Ми з вами зберігаємо нашу національну ідентичність, передаємо наші традиції та історію наступним поколінням. І зараз, під час війни, ця місія стала ще важливішою. Адже культура – це наша душа, це те, що робить нас українцями.
Війна змінила наші пріоритети. Розділила життя на «до» і «після».
Сьогодні наше завдання – не просто зберегти культуру, а й відновити її задля наступних поколінь. Ми працюємо над відновленням: Чернігівського драмтеатру, обласної бібліотеки для юнацтва, обласної бібліотеки імені Софії та Олександра Русових, музеїв: художнього, історичного, музею-заповідника М.М. Коцюбинського та «Слово о полку Ігоревім», бо відновлюючи культурні об’єкти, ми відновлюємо віру людей у майбутнє, нагадуємо, що навіть після найтемніших часів приходить світло.
Сьогодні ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя та тих працівників культури, які зараз зі зброєю в руках боронять наш спільний мир і свободу.
І водночас ми дякуємо кожному працівнику культури, хто незважаючи на труднощі, працює, створює та примножує духовні надбання нашого народу.
Щиро дякуємо вам також за волонтерську діяльність: за кожну сплетену маскувальну сітку; за кожну зроблену окопну свічку; за благодійні концерти та різноманітні акції; за зібрану гуманітарну допомогу; за кожен куплений дрон чи інше обладнання.
Мета у нас єдина – це ПЕРЕМОГА!
Тож працюємо заради майбутнього!
Зі святом вас, дорогі колеги!
Слава Україні!
Директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій
Чернігівської обласної державної адміністрації
Людмила Замай
Назад |