Анонси
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
      

   Назад

   Важко, але варто!

   «Важко, але варто» - таку інформаційну кампанію започатковано Міністерством культури та інформаційної політики разом з Міністерством оборони на підтримку ЗСУ і всіх українців.

   «Важко, але варто» — це про кожного з нас, тому що кожному з нас зараз важко. Ми подорослішали як суспільство за дев’ять місяців війни і ми всі готові сказати «Нам важко, ми один одного розуміємо, але те, заради чого ми це проходимо, це висока і важлива мета для нас — збереження нашої держави, тому все це варто пройти!»

   Саме ця кампанія передає важливу правду про життя та відчуття кожного з нас у період війни, підтримує мужніх, сильних, незламних чоловіків, жінок, які служать у Збройних силах України.

   Інформаційна кампанія «Важко, але варто» пропонує важливі інформаційні повідомлення, які підтримують українців. «Важко закохуватись, коли завтра на фронт – але варто». «Важко турбуватись про своїх, коли між вами мінні поля – але варто». «Важко тримати стрій, коли третю добу не спиш – але варто». «Важко будувати нове життя, коли дім зруйновано – але варто» та багато інших.

   Чернігівська обласна бібліотека для дітей долучається до даної ініціативи і запрошує всіх своїх читачів надсилати свої слогани, які ми розмістимо на сторінці бібліотеки у Фейсбук.

   «Важко, але варто!»

    

    
    
    
    
    

   Назад

   09 Січня 2024 12:47
   20 Листопада 2023 10:54