Анонси
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
      

   Назад

   Всеукраїнська школа онлайн в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей

   Чернігівська обласна бібліотека для дітей – сучасний простір-хаб для задоволення потреб свого користувача.

    Медіацентр бібліотеки надає доступ до інформаційних ресурсів, необхідних для освітніх потреб наших користувачів, в тому числі до платформи для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів – Всеукраїнська школа онлайн.

   Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

   Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, історія України, географія, всесвітня історія, математика, алгебра, геометрія, алгебра і початки аналізу мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

   Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом розвитку освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

   Платформу створено Громадською спілкою «Освіторія» на замовлення Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та державної установи «Український інститут розвитку освіти», за підтримки Швейцарії в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, який виконується Консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich.

   Наші бібліотекарі готові допомогти кожному користувачу, який бажає отримати доступ до якісної освіти в сучасних складних умовах, скористатися даною платформою і радо зустрінуть в читальній залі бібліотеки!!!

   https://lms.e-school.net.ua/

   Назад

   09 Січня 2024 12:47
   20 Листопада 2023 10:54