Анонси
    
    
    
    
    
    
    
    
      

   Назад

   Волонтерство – сила небайдужих: виставка в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей

   Допомога одне одному у скрутну хвилину єднала українців в усі часи і давала сили, щоб вистояти і пережити виклики долі.

   Нині, у часи війни, українці об’єдналися проти спільного ворога, і ще більш потужним став рух волонтерства. Люди жертвують усім: часом, грішми, часто здоров’ям і життям. Волонтери добровольцями йдуть на фронт, збирають допомогу і везуть на передову, приймають біженців, здають кров пораненим, знаходять потрібні ліки. Українці роблять можливе і неможливе заради наближення Перемоги України.

   Усі працівники Чернігівської обласної бібліотеки для дітей надзвичайно активно долучилися до волонтерського руху ще 2014 року. За ці роки зроблено багато, проведено безліч акцій підтримки не тільки військових, а й мирного населення, яке потерпає від російської навали.  Колектив бібліотеки долучився до плетіння маскувальних сіток, шкарпеток, шапок, щоб наші захисники відчули наше тепло. За ці роки військові отримали обереги, вітальні листівки, смаколики, ліки, книги. Бібліотека опікувалася і пораненими бійцями, організовувала зустрічі читачів з нашими Янголами-охоронцями – нашими військовими.

   За вісім років війни Чернігівська обласна бібліотека для дітей стала справжнім потужним волонтерським центром чернігівської громади. Все це -  на фотографіях виставки «Волонтерство – сила небайдужих», що відкрилася в бібліотеці до Міжнародного дня волонтерів. Презентація виставки відбулася в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей. Завершенням презентації стали подарунки для наших воїнів – сплетені співробітниками і читачами бібліотеки шкарпетки, шапки, і зроблені власними руками вітальні патріотичні листівки, які були передані благодійному фонду «Захистимо Україну». Також для наших воїнів ми передали корисний і смачний подарунок – мед - для насолоди і здоров”я.

   Разом ми – сила. Разом до Перемоги!

    

    

    
    
    
    
    

   Назад

   03 Квітня 2023 09:00