Анонси
    
    
    
    
    
    
    
    
      

   Назад

   ГРУДНЕВІ ТЕАТРАЛЬНІ ВЕЧОРИ

   Ще не народилася підстава для скасування «Грудневих театральних вечорів»!

   І вже абсолютно точно – ніщо на цьому Світі не зможе скасувати бажання справжнього театру створити свято для глядачів нашого героїчного міста. Адже Чернігів є форпостом не тільки в військово-географічному сенсі, ми стоїмо на варті культурної та духовної спадщини нації та будуємо амбітні плани щодо звання Європейської театральної Мекки.

   Тож, аби досягти наших цілей, ми не маємо права зупинятися в своєму русі. 

   Наступний крок – театральний фестиваль, що незмінно відбувався попередні 35 років з самого початку існування Молодіжного театру.

   Сьогодні ми знайомимо глядачів з учасниками XXXVI фестивалю «ГРУДНЕВІ ТЕАТРАЛЬНІ ВЕЧОРИ».

   Ми дякуємо всім колективам, що згодились прийняти участь у нашому п’ятиденному святі. Та очікуємо на велику кількість глядачів, адже цього року ми приготували для Вас театральні шоу на різний смак.

    

   1 грудня.

   Авангардна за формою, адже дія відбувається в темряві, та яскрава за змістом вистава Київського Малого драматичного театру «Точка зору», режисер вистави Ганна Турло.

    

   2 грудня.

   Непристойна комедія на 1 дію від Київського академічного Молодого театру «ЗАМАХ НА САМОТНІСТЬ», режисер вистави Дарія Назаренко.  

    

   3 грудня.

   Також Київський академічний Молодий театр презентує драму «ЗАШНУРОВАНА ПАРА» - подружні баталії без антракту, режисер вистави Анна Пироженко.    

    

   4 грудня.

   Чернігівський молодіжний театр презентує останню виставу засновника театру, режисера Геннадія Касьянова трагікомедію «БРАВИЙ ВОЯКА ШВЕЙК». Цього року вистава з великим успіхом пройшла у Львові під час днів «Золотого лева» - найвідомішого в Україні міжнародного театрального фесту.

    

   5 грудня.

   І завершить програму фестивалю абсолютний хіт 22ого року – моновистава Михайла Кукуюка «РОСА НА СОНЦІ»!!! Висока поезія 18+. На злобу та красу сьогодення.

    

   Ми чекаємо на Вас!

   А Україна переможе, ну, це зрозуміло. J

   Слава УКРАЇНІ!!!

    

    
    
    
    
    
    
    
    

   Назад

   03 Квітня 2023 09:00