Анонси
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Назад

Нагородження переможців І обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2022»

В Чернігівській обласній бібліотеці для дітей вітали з перемогою найактивніших учасників Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2022».

Щороку його організовує Національна бібліотека України для дітей. Цьогоріч він проходить в рамках відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди. Конкурс має два тури.

Для любителів читання Чернігівської області І обласний тур організувала і провела Чернігівська обласна бібліотека для дітей. Він тривав з 1 липня до 24 серпня 2022 року. Взяти участь в ньому виявили бажання 22 читача з різних регіонів області. Усього бібліотека підготувала 5 завдань:

І - Конкурс відгуків на улюблену книгу «Відгукнися, читачу!»;

ІІ – Онлайн-вікторина «Що ти знаєш про нашу бібліотеку?»;

ІІІ – Гра-пошук «Що сказав Сковорода?»;

ІV – Краєзнавча вікторина «Моя країна – Україна! Чернігівщина – мій рідний край»;

V – Творча майстерня «Квітка соняха».

Любителі читання активно і творчо виконували завдання, за що отримували бали. За підсумками у лідери вийшло четверо учасників, які розділили між собою І, ІІ і ІІІ місця.

ІІІ місце посіли - Смовський Максим з міста Остер та

Бушко Анастасія з Чернігова;

ІІ місце  - Бушко Марія з Чернігова;

І місце – Яковищенко Анастасія з міста Чернігів, яка вийшла у  другий Всеукраїнський тур конкурсу, що організовує Національна бібліотека України для дітей.

Нагородила та привітала з перемогою лідерів читання голова журі І обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2022» - директор Чернігівської обласної бібліотеки для дітей Клюй Тамара Миколаївна.

Для бібліотеки це справжнє свято. Бо що може бути кращим, ніж активний талановитий читач, який не просто любить читати, а ще й бере участь у бібліотечних заходах і конкурсах. А що думають про конкурс і читання наші переможці? Про це – у нашому відео-інтерв’ю.

https://www.youtube.com/watch?v=WjpCmSv83Ns

 

 

 
 
 
 

 

 

Назад

19 Серпня 2021 14:22