Анонси
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Назад

Читайте щодня – це надихає!

6 вересня відзначають  День читання книг. Свято створено, щоб підбадьорити тих, хто любить читати, та нагадати, що читання існує. День читання книг покликаний стимулювати шанувальників книжки придбати щось новеньке для себе, сходити до бібліотеки за свіженькою книжкою.

У цей день читачі по усьому світу заварюють чашечку смачного чаю чи какао, згортаються під пледом і насолоджуються улюбленими книгами.

Працівники Чернігівської обласної бібліотеки для дітей долучилися до Дня читання книг. В одному із двориків міста організували книжкову виставку «Приємні читання».  Малеча уважно слухала, як бібліотекарі читають їм книги  на свіжому повітрі. Дорослим  дарували пам’ятки «Поради батькам. Як читати дітям», а дітлахам закладки, виготовленні бібліотекарями. Діти були зачаровані читанням казок, слідкували за сюжетом книг. Дорослі також були задоволені черговою зустріччю із бібліотекою.

Такі акції допомагають зрозуміти «не читаючим», що книжки досі існують, їх можна читати і витрачати час на гортання паперових сторінок.

Тому читаємо кожного дня разом з дітьми. Приємного читання!

 

 
 
 
 
 

Назад

19 Серпня 2021 14:22