Анонси
       

       

       

       

       
       
       

       

        

       

       
       
       

       

       
         

      Назад

      Портрети ромів, відзняті чернігівським митцем, демонстрували на виставці у Києві

      Роботи чернігівського фотографа Романа Закревського були представлені на виставці Photo Kyiv 2021. Це наймасштабніша міжнародна фотоподія України, яка відбувається вже 5-й рік поспіль. Основна ідея проекту - привернути увагу фотомайстрів і відвідувачів до таких цінностей, як повага, прийняття, співчуття, відкритість та співпереживання.
      Проект «Погляд», який презентував Роман Закревський, відібрали серед 80-ти інших. Це портрети ромів, які проживають на території Чернігівської області. На них - люди різного віку, сфер діяльності та поглядів. Фотограф за час зйомок відвідав чимало ромських сімей, як у Чернігові, так і в області.

      Мета проекту - показати, що всі ми схожі, головне - стерти кордони, які досі існують у спілкуванні між представниками різних національностей.
      Щодня ромська діаспора стикається із стереотипними думками про їхнє життя та роботу. Саме ця проблема цьогоріч турбувала організаторів київської фотовиставки, так звані зачинені двері для тієї чи іншої групи населення.

      За підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації дана виставка демонструвалась також в художньому музеї імені Григорія Галагана у м. Чернігові у серпні-вересні 2020 року.

       

       
       

       

      Назад

      02 Червня 2026 12:19
      02 Червня 2026 09:07
      01 Червня 2026 09:51
      01 Червня 2026 09:48