Анонси
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
      
   Гранти на переклад для українських видавців

   Назад

   Організатор : House of Europe

   Гранти фінансують переклади книжок, написаних мовами ЄС або нацменшин України. Ви отримаєте до 4 000 євро, щоб поділитися з українськими читачами захопливою художнью або нон-фікшн літературою, яка раніше була їм недоступна. 

   Грант покриває переклад, редактуру, передачу прав, дизайн, друк та популяризацію новинки. Вам все одно потрібно буде вкласти свої кошти у випуск книги, але більшу частину витрат ми візьмемо на себе.

   Подавайтеся на гранти на переклад, щоб поповнити асортимент видавництва ще однією визначною книгою

   Можливість отримання:

   • До 4 000 євро на переклад оригіналу, редактуру, передачу прав, дизайн, друк та маркетингові заходи. Ми візьмемо на себе до 70% видатків на публікацію. 
   • Можливість обрати книгу серед художньої прози, нон-фікшн, драми, поезії та коміксів, що виходили на ринку ЄС або Великої Британії. Або перекласти автора, що пише однією з мов нацменшин України. 
   • Ще одну хорошу книгу в портфоліо вашого видавництва, коштом продажів якої ви зможете видати наступний бестселер. 
   • Участь у спільноті випускників. Це означає ще більше грантів, нетворкінгові зустрічі та знайомство з видавництвами, що отримали гранти. Серед них IST Publishing, Komubook, «Комора», «Човен», «Видавництво», «Дух і Літера», «Наш формат», «Видавництво 21», «Медуза», Meridian Czernowitz, Yakaboo Publishing, «Апріорі», чеські, болгарські і польські видавництва. 

   Приймаються заявки від українських видавництв і видавничих організацій, зареєстрованих як юридична особа — ТОВ, ФОП або громадська організація.

   Для подачі заявки уважно прочитайте Інструкцію для заявників і заповніть форму на онлайн-платформі

   Зверніть увагу ;

   • Ви можете отримати грант тільки на переклади з мови оригіналу. 
   • Ми не можемо компенсувати витрати на книгу, роботу над якою ви вже завершили. Однак якщо ви лише купили права або закінчили переклад, ви можете податися на грант. Ми компенсуємо ці видатки й допоможемо з витратами на редактуру, дизайн, друк та маркетинг.  
   • У межах одного конкурсу ви можете подати лише одну заявку на гранти на переклад.
   • Якщо ви не одержали гранту, подавайтеся знову — на наступний конкурс.
   • Ви можете отримати грант на переклад декілька разів. Перш ніж подаватися на наступний конкурс, ви маєте відзвітувати за минулий проєкт.
   • Ви маєте право подавати заявки на інші програми.

   Кінцевий термін подачі заявок: 23 квітня 2021 о 15:00 за київським часом

   Більш детальна інформація на сайті організатора https://www.houseofeurope.org.ua/opportunity/190

   Назад

   09 Січня 2024 12:47
   20 Листопада 2023 10:54