Анонси
    
    
    
    
    
    
    
    
      
   Адміністративні послуги

   Назад

   Перелік адміністративних послуг у сфері охорони культурної спадщини

    

   1. Видача (переоформлення, видача дублікату, анулювання) дозволу на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їх територіях та в зонах охорони, реєстрація дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок (у сфері охорони пам’яток археології, історії та монументального мистецтва).

   2. Погодження відчуження або передачі (переоформлення, видача дублікату, анулювання висновку щодо відчуження або передачі) пам’яток місцевого значення їхніми власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління (у сфері охорони пам’яток історії та монументального мистецтва).

   3. Погодження (переоформлення, видача дублікату, анулювання висновку щодо погодження) програм та проєктів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, будівельних, меліоративних, шляхових, земляних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам’яток місцевого значення, їх територій і зон охорони (у сфері охорони пам’яток археології, історії та монументального мистецтва).

   4. Погодження науково проєктної документації на виконання робіт із консервації, реставрації, реабілітації, музеєфікації, ремонту та пристосування пам’яток місцевого значення (у сфері охорони пам’яток археології, історії та монументального мистецтва).

   5. Видача дозволу на консервацію, реставрацію, реабілітацію, музеєфікацію, ремонт та пристосування пам’яток місцевого значення (у сфері охорони пам’яток археології, історії та монументального мистецтва).

   6. Надання дозволу на відновлення земляних робіт (у сфері охорони пам’яток археології, історії та монументального мистецтва).

    

    

   Перелік адміністративних послуг у релігійній сфері

   Інформаційні картки:

   1. Державна реєстрація створення юридичної особи – релігійної організації (Зразок заяви)

   2. Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (Зразок заяви)

   3. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу – релігійну організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (Зразок заяви)

   4. Державна реєстрація припинення юридичної особи – релігійної організації в результаті її ліквідації (Зразок заяви)

   5. Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи – релігійної оргацізації

   6. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи – релігійної організації

   7. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (ліквідаційної комісії) юридичної особи – релігійної організації

   8. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

   9. Видача документів, що містяться в реєстраційній справі юридичної особи – релігійної організації

   10. Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

   11. Реєстрація статуту (положення) релігійної громади

   12. Реєстрація змін і доповнень до статуту (положення) релігійної громади

    

   Назад

   03 Квітня 2023 09:00