Анонси
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Громадські обговорення

Назад

опубліковано 07 грудня 2021 року

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту нормативно-правового акту «Про затвердження Положення про проведення обласного мистецького конкурсу краєзнавчої тематики «Сівер-АРТ»

 

Департаментом культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації підготовлено проєкт нормативно-правового акту «Про затвердження Положення про проведення обласного мистецького конкурсу краєзнавчої тематики «Сівер-АРТ».

Основною метою проведення конкурсу є виховання у молоді патріотизму, любові до Батьківщини, відданості своєму народу, гордості за національну історію та культуру, підтримки талановитої молоді та розвитку її творчих здібностей.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у його діяльності проєкт нормативно-правового акту «Про затвердження Положення про проведення обласного мистецького конкурсу краєзнавчої тематики «Сівер-АРТ» проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 07 грудня до 21 грудня 2021 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проєкту нормативно-правового акту прийматимуться до 21 грудня 2021 року (включно) за адресою: 14000,  м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. 676-562, е-пошта: depcultch@gmail.com.

 

Контактна особа: Бондаренко Наталія Сергіївна, головний спеціаліст-юрисконсульт Департаменту культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації, тел. (0462) 675-171.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації в рубриці «Громадські обговорення» у строки, визначені законодавством.

Положення Сівер-АРТ

наказ Сівер-АРТ

Додаток 

Звіт по обговоренню Сівер АРТ

 

опубліковано 25 серпня 2021 року

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту нормативно-правового акту «Про щорічний обласний рейтинг-конкурс «Краща бібліотека року»

Департаментом культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації підготовлено проєкт нормативно-правового акту «Про щорічний обласний рейтинг-конкурс «Краща бібліотека року».
Основною метою проведення щорічного обласного рейтинг-конкурсу «Краща бібліотека року» є удосконалення роботи бібліотек з раціональної організації бібліотечного обслуговування населення, створення оптимальних комфортних умов для користування бібліотечними послугами, оперативного задоволення потреби в книзі та інформації.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до
інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт нормативно-правового акту «Про щорічний обласний рейтинг-конкурс «Краща бібліотека року » проходитиме процедуру електронних консультацій з
громадськістю з 25 серпня 2021 року до 09 вересня 2021 року (включно).
Зауваження та пропозиції до проєкту нормативно-правового акту прийматимуться до 09 вересня 2021 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. 676-562, е-пошта: depcultch@gmail.com.
Контактна особа: Бондаренко Наталія Сергіївна, головний спеціаліст- юрисконсульт Департаменту культури і туризму національностей та релігій
облдержадміністрації, тел. (0462) 67-62-63.
Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації в рубриці «Громадські обговорення» у строки, визначені законодавством.

Положення краща бібліотека 

Наказ

Анкета

 

опубліковано 19 липня 2021 року

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту нормативно-правового акту «Про затвердження Положення про обласний фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Сіверські барви життя»

Департаментом культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації підготовлено проєкт нормативно-правового акту «Про підготовку і проведення Обласного фестивалю творчості осіб з інвалідністю «Сіверські барви життя».

Основною метою проведення Обласного фестивалю творчості осіб з інвалідністю «Сіверські барви життя» є сприяння процесу реабілітації і соціальної адаптації осіб з інвалідністю засобами мистецтва, популяризація народної творчості, розвиток української народної культури.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт нормативно-правового акту «Про затвердження Положення про обласний фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Сіверські барви життя» проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 16 липня до 01 серпня 2021 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проєкту нормативно-правового акту прийматимуться до 01 серпня 2021 року (включно) за адресою: 14000,             м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. 676-562, е-пошта: depcultch@gmail.com.

Контактна особа: Бондаренко Наталія Сергіївна, головний спеціаліст-юрисконсульт Департаменту культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації, тел. (0462) 611-985.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Положення Сіверські Барви

Додаток заявка на участь

Наказ Сіверські барви

Звіт по обговоренню Сіверські барви

 

опубліковано 16 липня 2021 року

 

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту нормативно-правового акту «Про щорічний обласний конкурс-виставку робіт з образотворчого мистецтва серед учнів мистецьких шкіл Чернігівської області»

Департаментом культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації підготовлено проєкт нормативно-правового акту «Про щорічний обласний конкурс - виставку робіт з образотворчого мистецтва серед учнів мистецьких шкіл Чернігівської області».

Основною метою проведення обласного конкурсу-виставки робіт з образотворчого мистецтва серед учнів мистецьких шкіл Чернігівської області є удосконалення професійних художніх навичок з образотворчого мистецтва.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт нормативно-правового акту «Про щорічний обласний конкурс - виставку робіт з образотворчого мистецтва серед учнів мистецьких шкіл Чернігівської області» проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 16 липня до 01 серпня 2021 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проєкту нормативно-правового акту прийматимуться до 01 серпня 2021 року (включно) за адресою: 14000,             м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. 676-562, е-пошта: depcultch@gmail.com.

 

Контактна особа: Бондаренко Наталія Сергіївна, головний спеціаліст-юрисконсульт Департаменту культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації, тел. (0462) 611-985.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

 

Положення про Конкурc Чарівний сад 

Додаток 

Наказ конкурс Чарівний сад

Звіт по обговоренню конкурс -виставка

 

 

опубліковано 27 травня 2021 року

 

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту нормативно-правового акту «Про затвердження Положення про обласний конкурс проєктів (мистецьких заходів) у сфері культури»

 

Департаментом культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації підготовлено проєкт нормативно-правового акту «Про затвердження Положення про обласний конкурс проєктів (мистецьких заходів) у сфері культури».

Основною метою проведення обласного конкурсу проєктів (мистецьких заходів) у сфері культури є залучення обласних інституцій культури до участі у бюджетному процесі та сприяння підвищенню мистецького рівня культурних заходів Чернігівської області.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт нормативно-правового акту «Про затвердження Положення про обласний конкурс проєктів (мистецьких заходів) у сфері культури» проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 27 травня до 10 червня 2021 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проєкту нормативно-правового акту прийматимуться до 10 червня 2021 року (включно) за адресою: 14000,             м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. 676-562, е-пошта: depcultch@gmail.com.

Контактна особа: Бондаренко Наталія Сергіївна, головний спеціаліст-юрисконсульт Департаменту культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації,

тел. (0462) 611-985.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

 

Положення про обласний конкурс проєктів (мистецьких заходів) у сфері культури

Додаток до Положення про обласний конкурс проєктів

Наказ про обласний конкурс проєктів (мистецьких заходів) у сфері культури

 

 

опубліковано 19 січня 2022 року

 

Інформаційне повідомлення

про проведення електронних консультацій щодо проєкту нормативно-правового акту «Про щорічний обласний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах імені Тимофія Докшицера серед учнів мистецьких шкіл області»

 

Департаментом культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації підготовлено проєкт нормативно-правового акту «Про щорічний обласний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах імені Тимофія Докшицера серед учнів мистецьких шкіл області».

Основною метою проведення обласного конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах імені Тимофія Докшицера є виявлення талановитих та перспективних у професійному відношенні учнів, розкриття їх творчого потенціалу.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт нормативно-правового акту «Про щорічний обласний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах імені Тимофія Докшицера серед учнів мистецьких шкіл області» проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 19 січня до 03 лютого 2022 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проєкту нормативно-правового акту прийматимуться до 03 лютого 2022 року (включно) за адресою: 14000,             м. Чернігів, вул. Коцюбинського,70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. 676-562, е-пошта: depcultch@gmail.com.

 

Контактна особа: Бондаренко Наталія Сергіївна, головний спеціаліст-юрисконсульт Департаменту культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації, тел. (0462) 675-171.

 

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації в рубриці «Громадські обговорення» у строки, визначені законодавством.

 

Положення Докшицер

Додаток

наказ Докшицер

Звіт по обговоренню Т.Докшицера

 

 

 

 

 

Назад

19 Серпня 2021 14:22