29 листопада, у Молодіжному театрі стартували традиційні 38-мі Грудневі театральні вечори. У програмі представлені вистави відомих київських театральних колективів, акторський тренінг, а також цьогорічна прем'єра господарів фестивалю — комедія “Побачимо, хто з нас псих!”
Фестиваль відкрила моновистава зірки столичної сцени, актора Олексія Вертинського, “Синій автомобіль”, яку чернігівський глядач мав змогу побачити вже втретє.